• Opole, ul. Hallera 4 lok. 140
  • +48 790 800 548
  • Pn-Pt 8:00 - 16:00

Zadzwoń: tel.: +48 790 800 548

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy maszynami i środkami renomowanej na europejskim rynku firmy KARCHER. Dzięki temu, że pranie odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dogłębnie, pięknie pachnie, pozostawiona jest delikatna apretura na jego powierzchni – dywan nie wiotczeje.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty. 

Za pomocą dyszy z pierwszego zbiornika wprowadzana jest punktowo pod ciśnieniem woda z detergentem, który dogłębnie czyści dywan, nie przemaczając go, brudna woda jest odsysana do drugiego zbiornika. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu jednak suchy. Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.

Preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni przez długi czas.